در طراحی جدید پایگاه استفاده سریع و آسان کاربر از پایگاه مورد نظر بوده است ولی چنانچه در پایگاه با مشکلی مواجه شدید که در راهنمای زیر به پاسخ مناسبی دست نیافتید می توانید با امور کاربران پایگاه (  ٣٧٧۴٣۵٣٨ - ٢۵ ) تماس برقرا نمایید.

• عضویت

کاربران محترم با تکميل فرم ثبت نام مي توانند به صورت رایگان در این پایگاه عضو شده و از امکانات اين پايگاه استفاده نمايند. برای ثبت نام در پایگاه نیز لازم است که ابتدا به صفحه ثبت نام وارد شده و فرم عضویت را تکمیل و ارسال نمایند تا نام کاربری و کلمه عبور اختصاصي آنان به پست الکترونيکي شان(E-mail) که در فرم عضويت خود درج نموده اند، فرستاده شود.

:: نکته:

کاربر محترم دقت نمایید که ایمیل خود را به صورت کامل وارد نمایید و از وارد نمودن حروف اضافی و یا ناقص مانند موارد اشتباهی همچون موارد زیر اجتناب نمایید؛ ضمن اینکه می بایست از وارد نمودن www نیز در ابتدای ایمیل خود جدا خودداری کنید.:

jmail.com

gmial.com

gmil.com

gmal.com

dian@yahoo.co*****

akbar@yahool.com****

gh ١٣۶۶ @gemil.com*****

lizad@yhoo.com*****

ry ۵٣ @ymial.com****

n67@gmeil.com*****

:: فعال سازی عضویت

پس از تکمیل فرم ثبت نام از طرف پایگاه نام کاربری، رمز عبور و لینک فعال سازی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می گردد؛ لذا در وارد کردن پست الکترونیکی خود دقت و توجه لازم را بنمایید. که با کلیک بر روی لینک ارسالی به ایمیل شما عضویت شما در پایگاه فعال خواهد شد.

در ضمن لازم به ذکر است که با عضویت در این پایگاه و با همین نام کاربری و کلمه عبور می توانید از امکانات پایگاه مجلات تخصصی نور (نورمگز) www.noormags.ir نیز استفاده نمایید.

• یادآوری رمز عبور

در صورتی که نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده یا به هردلیل از دست داده باشید می توانید با کلیلک بر روی گزینه ورود در صفحه اصلی و کلیک بر روی یادآوری رمز عبور (چنانچه در تصویر شماره  ١  مشاهده می کنید) به صفحه یادآوری رمز عبور منتقل شوید.

و با وارد نمودن پست الکترونیکی خود در قسمت مورد نظر، کلمه و رمز عبور به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال می گردد.

• ارسال اشکال و نظر

با کلیک بر روی گزینه ارسال اشکال و نظر می توانید اشکالات، انتقادات یا پیشنهادات خود را برای پایگاه ارسال نمایید.

با کلیک بر روی گزینه ارسال اشکال و نظر مانند تصویر بالا به صحفه ای که مانند تصویر زیر است وارد می شوید که با وارد نمودن نام و نام خانوادگی و آدرس پست الکترونیکی و عنوان مربوط به آن متن دلخواه را برای پایگاه ارسال نمایید.

• فهرست الفبایی

کاربران از طريق فهرست الفبایی کتاب ها، که به ترتیب حروف الفبای فارسی مرتب شده است، می توانند عناوین کتاب ها را مشاهده و به آنها دسترسی داشته باشند.

در این صفحه اطل